Velmi doporučujeme paní realitní makléřku. Správně nastavila cenu nemovitosti a došlo k rychlému prodeji. Je velmi milá obětavá a kdykoliv jsme se na ní mohli obrátit. Děkujeme.
Vřele doporučuji makléřku Lucii Semerádovou. Díky jejímu pracovnímu nasazení se prodej našeho domku uskutečnil ve velice krátké době.Touto cestou bych ji chtěla ještě jednou poděkovat za její profesionální přístup.
Jsem jedním z mnoha spokojených klientů paní makléřky L. Semerádové. Prodej naší nemovitosti proběhl hladce, ke spokojenosti všech zúčastněných stran. Všechny problémy, zádrhele vyřešeny rychle a profesionálně. Velká pochvala. Jsem rád, že jsme se svěřili do péče paní Semerádové a jejích kolegů.
Vřele doporučuji paní je milá obětavá a velice nám s prodejem nemovitosti pomohla.
Paní Semerádovou vřele doporučuji všem! Odvedla skvělou práci, servis na jedničku, prostě profesionální přístup, jaký si představuji. Děkuji.
Paní Semerádová nás mile překvapila svým výjimečným, férovým a profesionálním jednáním. Pravidelně s námi komunikovala, dům byl skvěle připravený k prohlídkám a prodán za cenu, kterou jsme si představovali. Vše bylo připraveno a realizováno do posledního detailu. Kdykoliv se na ni obrátíme se žádostí o radu, vždy vyjde ochotně vstříc. Ještě jednou velké " Děkujeme".
Pochvalujeme si výtečně odvedenou práci makléřky, paní. Bc. Lucie Semerádové. Takové pracovní nasazení se jen tak nevidí. Je opravdu znát, že tato makléřka svou prací skutečně žije a dělá jí nadmíru profesionálně. Veškeré informace jsme dostávali zavčasu, úplné a bezchybné. Na čem jsme se domluvili, to platilo. Ale především, zajistila nám komfortní prodej atypické nemovitosti, která by se jinak prodávala velice náročně. Strávila nad tím neuvěřitelné množství času. Také smekáme před jejími vyjednávacími schopnostmi při shánění nejvhodnějšího kupce. Díky její práci a pomoci celé RK si nyní můžeme užívat náš vysněný nový domov pořízený za získané peníze z prodeje. Vřele doporučujeme využití služeb paní bakalářky Semerádové na realitním trhu.
Je vidět, že preciznost a pečlivost patří mezi základní vlastnosti a dovednosti Lucie. V průběhu celé naši transakce doplnila můj dojem o velkou flexibilitu. Kombinaci těchto dovedností u makléře přesně hledáte. Mám velmi dobrou zkušenost s vyhledáním nájemníků do mého bytu. Lucie, děkuji.
Jestli sháníte realitního makléře a stále váháte, tak už neshánějte, protože nikdo lepší, než je paní Semerádová prostě neexistuje. Profesionalita, ochota, preciznost, slušnost, to jsou vlastnosti, které paní Semerádové skutečně nechybí, ale to není stále vše. Jste neustále informováni o každém kroku, co se zrovna děje a proč se to děje a jak dlouho to bude trvat. Paní Semerádová je neuvěřitelně milá, příjemná a hlavně komunikativní. Co slíbí, to dodrží, co slíbit nelze, to prostě neslibuje. Bylo mi ctí a radostí s ní spolupracovat. Vždy se mnou jednala narovinu, vše mi důkladně vysvětlila a neustále se ujišťovala, že všemu rozumím. V případě, že se vyskytne jakýkoli zádrhel, paní Semerádová si se vším poradí, nabídne vám hned několik možností, jak situaci vyřešit aniž by vás to stálo desítky tisíc. Proklientský přístup paní Semerádové mě v dnešní době strašně mile překvapil, této skvělé paní totiž nejde o kvantitu jako většině makléřů, ale skutečně o kvalitu a o vaší spokojenost. Pokud budu v budoucnu ještě potřebovat služby realitní kanceláře, nebudu chtít nikoho jiného. Protože paní Semerádová dala laťku nepřemožitelně vysoko. Děkuji
U paní Lucie máte jistotu profesionální, precizní a pečlivé práce realitní makléřky s ochotným a přátelským přístupem ke svým klientům. V celém realitním procesu máte dokonalý přehled o tom, co se děje a paní Lucie je Vám neustále k dispozici. Můžeme jedině doporučit!
Paní makléřka je příjemná a zároveň velmi profesionální. Ochotně nám zodpověděla veškeré dotazy. Bylo zřejmé, že práce ji baví a snaží se udělat pro klienta maximum. Oceňujeme rychlé a precizní připravení inzerátu. Určitě doporučujeme dalším zákazníkům.
Se spoluprací s paní Semerádovou jsme byli jako prodávající velmi spokojeni. Přednostmi paní makléřky jsou výborná komunikace, aktivní přístup, empatie a celkově profesionalita. Naši složitější situaci zvládla s nadhledem a neuvěřitelně rychle naši nemovitost prodala. Oceňujeme i výbornou práci fotografa, kameramana a stagerky. Jednoznačně paní Semerádovou doporučujeme!
Lucie is professional, punctual and disciplined and a pleasure to work with. She speaks English, which is especially important for expats like me. Lucie, thanks a lot.
Podle mě je Lucie odborník z oboru na svém místě. V okolí neznám nikoho takového kdo by svou prací natolik žil a věnoval se zakázce s takovou pečlivostí a precizností jako právě tato makléřka. Z toho důvodu Lucii každému doporučuji.
Naprostá profesionalita, vstřícný a spolehlivý přístup. Nejlepší! Díky moc.
Při jednání jsme vždy měli pocit, že náše zájmy jsou na prvnim místě a že o nás dobře postaráno. Její přístup byl naprosto spolehlivý a profesionální. Určitě bych jejich sluzeb rádi znovu využily a bez rozmyšleni ji všude doporučujeme. Děkujeme.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Přihlašte se k odběru článků

Jednou do měsíce tipy a rady e-mailem zdarma

zpracováním osobních údajů