Jmenuji se Lucie Semerádová a reality jsou mým denním chlebem už od roku 2009. Začínala jsem jako investor a v současné době působím jako certifikovaná realitní makléřka pod záštitou kanceláře TEAM realitních makléřů. Klienti mi svěřují svou důvěru kvůli profesionálnímu přístupu, empatii a úsměvu, který mě provází na každém kroku. Zaměřuji se zejména na reality v Praze a Středočeském kraji, s radostí vám ale nabídnu své služby i v jiných lokalitách. 

Vystudovala jsem vyšší odbornou školu a vysokou školu ekonomického zaměření a poté úspěšně absolvovala kvalifikační zkoušky a získala osvědčení o profesní kvalifikaci pro pozici Realitní zprostředkovatel. Znalost ekonomie v kombinaci s orientací na realitním trhu mi dává možnost využít své znalosti v každodenní praxi. Jsem však toho názoru, že tituly a certifikáty vaši nemovitost neprodají. I proto neusínám na vavřínech a i nadále se vzdělávám v oboru. 

Mojí prioritou je precizně odvedená práce, na jejímž konci je spokojený klient. Ráda vás provedu realitním procesem a postarám se o prodej nebo pronájem vaší nemovitosti. 

A když zrovna nepracuji, věnuji se rodině a dětem. Energii pak doplňuji tancem, cvičením jógy, dobrým jídlem a časem stráveným s přáteli. 

 

Bc. Lucie Semerádová
100 %
pracovní nasazení
60 +
spokojených klientů
99 %
úspěšnost obchodů

Proč právě se mnou?

KONZULTACI MÁTE ZDARMA

Rozhodli jste se prodat nemovitost, nebo hledáte nové bydlení, ale nevíte, jak na to? Na první schůzce vám navrhnu nejefektivnější možné řešení a prodejní strategii. To vše zcela zdarma.

JDU S DOBOU

Pro prodej za co nejvyšší cenu používám moderní marketingové nástroje a služby na vysoké úrovni. Neustále se vzdělávám v oboru a zjišťuji nové trendy.

ŠETŘÍM VÁŠ ČAS I FINANCE

Chci, aby byly na konci realitního procesu všechny strany spokojené a udělám pro to maximum. Ke každé zakázce přistupuji individuálně a dávám si záležet na každém detailu. Všechny starosti necháte na mně.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Přihlašte se k odběru článků

Jednou do měsíce tipy a rady e-mailem zdarma

zpracováním osobních údajů