Jsem tu proto, abych vám zajistila komplexní péči – dbám na kvalitu, rychlost a profesionální přístup. Pracuji na základě výhradního zastoupení a pro své klienty zajišťuji vše od začátku až do konce realitního procesu. Jediné, co od vás potřebuji, je vaše důvěra. 

 

Prodej 

Prodej nemovitosti může být nepříjemný a zdlouhavý proces. Postarám se, aby to tak nebylo. Provedu detailní tržní analýzu, postarám se o profesionální odhad ceny, navrhnu prodejní strategii přímo vám na míru a pečlivě připravím nemovitost k prodeji. Nebude chybět moderní přístup, díky kterému získáte kvalitní fotografie, videoprohlídku a půdorys. Mohu také zajistit 3D scan místností pomocí přístroje Matterport nebo využití dronu. A zveřejněním inzerátu to nekončí. Díky kampaním na sociálních sítích dostanu vaši nemovitost mezi relevantní zájemce a mnohonásobně zvýším rychlost jejího prodeje. Jakmile najdu vhodného kupce, zajistím veškerou smluvní dokumentaci a postarám se také o bezpečný převod peněz. 

Pronájem 

Jak najít vhodného nájemce, který bude poctivě platit a budete se na něj moci spolehnout? Nechte to na mě. Díky tržní analýze nastavím správně cenu nájmu tak, abychom maximalizovali výnosnost vaší nemovitosti. Z praxe vím, jakým způsobem se zájemci komunikovat a pečlivě každého z nich prověřím. Ráda vám také poskytnu přehlednou brožuru, ve které najdete 13 efektivních kroků k úspěšnému pronájmu bytu. Samozřejmostí je kvalitní propagace nabídky, kde nebudou chybět fotky od profesionálního fotografa a půdorys. Individuálně nabízím také možnost videoprohlídky, 3D scan místností nebo využití dronu. A chybět nebude ani online prezentace, díky které se nabídky jen pohrnou. 

Koupě

Hledáte nové bydlení nebo nemovitost jako investici a stále se vám nedaří ji najít? Jsem tu pro vás. Aktivně se věnuji i poptávkám. Kromě toho, že vás zařadím do své databáze poptávajících, navrhnu i konkrétní strategii při vyhledání požadované nemovitosti.

 

Rozhodli jste se se mnou spolupracovat při prodeji nebo pronájmu. A co dál?

1. Sejdeme se u kávy

Aby byla spolupráce podle vašich představ, nabízím první nezávaznou schůzku zdarma. Sejít se můžeme u nás kanceláři, nebo v místě nemovitosti. Probereme vaše očekávání a aktuální situaci, seznámím vás s celým procesem a ukážu vám výsledky své dosavadní práce. Zjistím všechny potřebné informace, provedu detailní tržní analýzu a navrhnu vám celkovou prodejní strategii přímo na míru. 

2. Přípravím nemovitost

Pro úspěšný prodej nebo pronájem nestačí jen správně nastavená cena. Záleží na každém detailu. Projdu si celou nemovitost a doporučím vám, jaké kroky udělat, abychom získali co nejvyšší možnou cenu. I drobné úpravy nebo výmalba mohou totiž proměnit celý prostor k nepoznání. Ráda vám pomohu, pokud vám chybí například povinný energetický štítek budovy, nebo projektová dokumentace. Abychom mohli ukázat nemovitost v co nejlepším světle, dám si záležet také na „Home stagingu“. Společně s profesionálním fotografem vytvoříme kvalitní fotografie, které doplníme videoprohlídkou nemovitosti a okolí a zajistit mohu i dron. Dále využívám 3D scan nemovitostí a samozřejmostí je precizně zpracovaný půdorys naším grafikem. 

3. Zajistím efektivní propagaci 

Vystavit nemovitost na jednom inzertním serveru nestačí. Díky modernímu přístupu a zkušenostem přesně vím, jakou propagaci zvolit, aby byla vaše nabídka nepřehlédnutelná. Využívám sílu předprodejního marketingu a také placenou propagaci na sociálních sítích. Díky správnému cílení uvidí vaši nemovitost opravdu relevantní lidé a rapidně zvýšíme šanci na rychlý prodej nebo pronájem. Inzerát vyvěsím na všech důležitých serverech a postarám se i o offline propagaci v dané lokalitě. Disponuji navíc vlastní databází poptávajících, mezi které nabídku rozešlu a nabídnu ji i spolupracujícím makléřům z dané lokality. 

4. Ukážu nemovitost v tom nejlepším světle

Jakmile se začnou ozývat první zájemci, postarám se o kompletní komunikaci i prohlídky. Zaměřím se na zpětnou vazbu z trhu a realizuji tzv. „open house“, při němž si bude moci přijít kdokoliv prohlédnout nabízenou nemovitost. Jakmile najdu vhodné zájemce, postarám se o veškeré domlouvání. V případě více zájemců nabídneme nemovitost tomu, kdo předloží nejvýhodnější nabídku. V případě pronájmu tady naše cesta končí – stačí jen podepsat nájemní smlouvu a máme hotovo. 

5. Postarám se o veškeré formality

Než přejdeme u prodeje nemovitosti k předání klíčů, zajistím uzavření rezervační smlouvy a ve spolupráci s advokátem připravím kupní smlouvu, smlouvu o úschově a zajistím advokátní, notářskou nebo bankovní úschovu. V případě, že bude kupující čerpat hypoteční úvěr, zkontroluji smluvní dokumentaci úvěrující banky a zajistím doručení listin do banky, na katastrální úřad i schovateli kupní ceny. 

6. Předáme klíče a máme hotovo

Před finální schůzkou připravím předávací protokol, podklady k převodu energií a oznámení o změně vlastníka. Poté se už jen sejdeme s kupujícím, předáme mu klíče a budeme se těšit z úspěšného prodeje.

 

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Přihlašte se k odběru článků

Jednou do měsíce tipy a rady e-mailem zdarma

zpracováním osobních údajů