Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům, Liberec

prostorné bydlení v klidné lokalitě města

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme na prodej rodinný dům v Liberci-Rochlice o dispozici 6+1 se zahradou, sklepem a venkovním stáním na pozemku pro tři vozidla. Prostorný dům je napojen na inženýrské sítě a nachází se v klidné slepé ulici. Nemovitost je po částečné rekonstrukci – tepelné čerpadlo (vzduch-voda), krbová kamna s výměníkem, nové rozvody topení, zateplení stropu a plastová okna v posledním podlaží. Dům má celkem tři nadzemní podlaží, dvě toalety a dvě terasy.

V prvním nadzemním podlaží se nachází dva pokoje (12,8 m2 a 15,8 m2), koupelna s vanou, technická místnost a praktický prostor pod schody. Druhé nadzemní podlaží tvoří pokoj (14,30 m2) s krbovými kamny a se vstupem do zimní zahrady (arkýře), obývací pokoj (17 m2), kuchyně, toaleta a vstup na terasu. Prosvětlený pokoj je orientován na jihozápadní stranu s volným výhledem do okolí. Ve třetím nadzemním podlaží se nachází dva pokoje (12,7 m2 a 8 m2), toaleta, tři praktické prostory, ze kterých lze vytvořit např. šatnu nebo zrušením příčky zvětšit vedlejší místnost. Ze třetího podlaží je pak přístup na půdu o výměře cca 17 m2.

Topení řešeno tepelným čerpadlem zn. Nordline (systém vzduch-voda) a ohřev vody řešen akumulační nádrží. V pokoji v druhém nadzemním podlaží jsou instalována krbová kamna, ze kterých se rozvádí teplo do všech pater v domě. V pokojích instalovány radiátory s termostatickými hlavicemi. 

Dům stojí na svažitém pozemku o výměře 843 m2 včetně zastavěné plochy a nádvoří. Terén pozemku je upraven terasovitě do roviny a zpevněn pomocí opěrných zdí ze žulových kamenů. Na pozemku se dále nachází dřevěný zahradní domek a k rodinnému domu přiléhají dvě kůlny o výměře cca 6 m2 a 14 m2. V suterénu domu sklep o výměře 3,5 m2.

Občanská vybavenost v místě – MŠ, ZŠ, obchody s potravinami, lékárna, restaurace, pošta a další. V blízkosti domu sportovní vyžití pro děti a dospělé – dětská hřiště, venkovní posilovna, tenisové kurty. V pěší vzdálenosti od domu se nachází autobusová zastávka Dobiášova nebo dále vlakové nádraží. Rychlý nájezd autem na dálnici. Snadná dopravní dostupnost do Jablonce nad Nisou (10 min. autem), do Mladé Boleslavi (35 min. autem) nebo Prahy (57 min. autem na Černý Most).

PENB není k dispozici, z toho důvodu uvádíme třídu G.

Financování hypotečním úvěrem možné, rádi zařídíme.
Pokud máte zájem o prohlídku, vyplňte prosím formulář níže, co nejdříve se vám ozveme.

Videoprohlídka

rodinny-dum-6-1-liberec-pozemek-843-m2-1031-oprava-1np-b61218 rodinny-dum-6-1-liberec-pozemek-843-m2-1031-oprava-2np-24b53b rodinny-dum-6-1-liberec-pozemek-843-m2-1031-oprava-3np-0f3e3a   

Cena:

5.790.000,-Kč (vč.DPH, právního servisu, provize RK)

Bc. Lucie Semerádová

Hledáte spolehlivého makléře, který vám pomůže s prodejem nebo pronájmem vaší nemovitosti a postará se o vše za vás? Tak to jste na správném místě. Věnuji se realitám převážně v Praze a Středočeském kraji, ráda vám ale pomohu i kdekoliv jinde. Zakládám si na empatickém a profesionálním přístupu a spokojený klient je pro mě vždy na prvním místě. Nechte se ode mě provést celým realitním procesem s lehkostí a bez jakýchkoliv starostí.


Bc. Lucie Semerádová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF