Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům 4+1, Hvězdonice

prostorné bydlení kousek od Prahy

Popis nemovitosti

Exkluzivní nabídka prodeje rodinného domu ve Hvězdonicích, okr. Benešov.

Dům o dvou nadzemních podlažích a jednom podzemním podlaží (sklep) se rozkládá na pozemku o celkové výměře 2 079 m2. Dům je aktuálně dispozičně řešen jako 4+1, přičemž v přízemí (76 m2) se nachází předsíň, kuchyně, 2 pokoje, koupelna, WC a spíž. Ve druhém nadzemním podlaží (66 m2) jsou 2 pokoje, galerie, WC a dvě „podkrovní půdy“, o které lze velice snadno rozšířit obytný prostor domu. Dům je podsklepený (cca 60 m2), přičemž ve sklepních prostorách se mj. nachází technické zázemí domu.

Interiér domu je víceméně v původním stavu a je tedy vhodný ke kompletní rekonstrukci. V roce 2018 byla položena nová střešní krytina, instalována nová plastová okna a tepelné čerpadlo. Dům je napojen na obecní vodovod a kanalizaci, na pozemku se také nachází studna (hloubka 9 m). Vytápění domu zajišťuje jak již zmíněné tepelné čerpadlo, tak je zde i další možnost vytápění kotlem na tuhá paliva.

U domu se nachází garáž a další navazující drobné stavby. Dům se rozkládá na velkorysé zahradě se vzrostlými stromy, přičemž tato zahrada je tvořena dvěma pozemky á 1 000 m2, což umožní i případné bezproblémové „dělení pozemku“.

Dobrá dopravní dostupnost, díky blízkému nájezdu na dálnici D1 trvá cesta autem na hranici Prahy cca 20 minut.

Hypotéka možná, rádi zařídíme.

Videoprohlídka

Cena:

PRODÁNO

Bc. Lucie Semerádová

Hledáte spolehlivého makléře, který vám pomůže s prodejem nebo pronájmem vaší nemovitosti a postará se o vše za vás? Tak to jste na správném místě. Věnuji se realitám převážně v Praze a Středočeském kraji, ráda vám ale pomohu i kdekoliv jinde. Zakládám si na empatickém a profesionálním přístupu a spokojený klient je pro mě vždy na prvním místě. Nechte se ode mě provést celým realitním procesem s lehkostí a bez jakýchkoliv starostí.


Bc. Lucie Semerádová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF