Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pozemek, 619 m2, Štěchovice

krásná příroda nedaleko Prahy

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji pozemek ve Štěchovicích, okres Praha-západ. Pozemek je v osobním vlastnictví, má výměru 619 m2 a je obdélníkového tvaru.

Nachází se zde vzrostlé stromy, keře a také původní domek s číslem popisným (21 m2) a kůlna určené k demolici. Na pozemku je přípojka k obecnímu vodovodu, kanalizaci a elektřině. Výhodou je také napojení na užitkový vodovod Štěchovic. Aktuální územní plán obce umožňuje na pozemku výstavbu rodinného domu. Ve východní části zahrady se nachází nadzemní vedení vysokého napětí o 22 kV, poskytovatel sítě však povoluje stavbu rodinného domu na západní straně pozemku za dodržení předpisů stavby v ochranném pásmu. Ze zahrady se naskýtají krásné výhledy do zalesněné krajiny.

Pozemek je v bezpečné vzdálenosti od vodních toků Vltavy i Kocáby. V rámci povodňových map se nachází v zóně 1, což je zóna se zanedbatelným nebezpečím výskytu povodní nebo záplav.

Štěchovice jsou známé svou krásnou přírodou a velkým množstvím turistických tras. Občanská vybavenost je ve Štěchovicích samozřejmostí a najdete tady vše co k životu potřebujete: mateřské školy, základní školu, zdravotní středisko, lékárnu a mnoho dalších obchodů a služeb. Ke sportovnímu vyžití pro děti i dospělé slouží multifunkční centrum. Výborná dopravní dostupnost MHD na Smíchovské nádraží za 38 minut a to s častou frekvencí autobusových linek PID, autem jste v Praze za 25 minut.

V případě zájmu o prohlídku, vyplňte prosím formulář níže, co nejdříve se Vám ozveme.

Videoprohlídka

Cena

PRODÁNO

Bc. Lucie Semerádová

Hledáte spolehlivého makléře, který vám pomůže s prodejem nebo pronájmem vaší nemovitosti a postará se o vše za vás? Tak to jste na správném místě. Věnuji se realitám převážně v Praze a Středočeském kraji, ráda vám ale pomohu i kdekoliv jinde. Zakládám si na empatickém a profesionálním přístupu a spokojený klient je pro mě vždy na prvním místě. Nechte se ode mě provést celým realitním procesem s lehkostí a bez jakýchkoliv starostí.


Bc. Lucie Semerádová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF