Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pozemek, Barchov u Pardubic

bydlení v krásné lokalitě kousek od Pardubic

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme na prodej stavební pozemek v obci Barchov u Pardubic. Pozemek je obdélníkového tvaru, má výměru 1.156 m2 a nachází se v klidné slepé ulici. Terén pozemku je připraven pro výstavbu rodinného domu.

Na pozemek přivedeny inženýrské sítě – přípojka k obecnímu vodovodu, veřejné kanalizaci a elektřině. Územní plán obce umožňuje na pozemku výstavbu rodinného domu. Na pozemku se dále nachází zděný zahradní domek a dvě podzemní nádrže (2x 1000 l) na svod dešťové vody. Parcela je částečně oplocena. Okolí obklopeno zalesněnou krajinou.

V obci se nachází autobusová zastávka, knihovna, obecní úřad, dětské hřiště. Další občanská vybavenost v sousedních obcích či nedalekých Pardubicích. Ke sportovnímu vyžití pro děti i dospělé slouží multifunkční hřiště a cyklistická stezka. Obec také pravidelně pořádá tradiční kulturní akce. Výhodou je snadná dopravní dostupnost do Pardubic (8 km).

Financování hypotečním úvěrem možné, rádi zařídíme.
Pokud máte zájem o prohlídku, vyplňte prosím formulář níže, co nejdříve se Vám ozveme.

Cena:

3.490.000,-Kč (vč. DPH, právního servisu a provize RK)

Bc. Lucie Semerádová

Hledáte spolehlivého makléře, který vám pomůže s prodejem nebo pronájmem vaší nemovitosti a postará se o vše za vás? Tak to jste na správném místě. Věnuji se realitám převážně v Praze a Středočeském kraji, ráda vám ale pomohu i kdekoliv jinde. Zakládám si na empatickém a profesionálním přístupu a spokojený klient je pro mě vždy na prvním místě. Nechte se ode mě provést celým realitním procesem s lehkostí a bez jakýchkoliv starostí.


Bc. Lucie Semerádová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF