Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Místo pro vaši nemovitost

Popis nemovitosti

Toto místo jsem ušetřila právě pro vaši nabídku. Prodáváte nebo chcete pronajmout byt, dům nebo jinou nemovitost? Tak to jste tu správně. 

Spoluprací se mnou získáte profesionální odhad ceny nemovitosti, krásné fotografie, videoprohlídku, přehledný vizuál půdorysu a případně i 3D scan. A nabídkou na webu to nekončí. Postarám se o to, aby byla vaše nemovitost vidět nejen na inzertních portálech, ale také na sociálních sítích a zaujala tak maximální počet zájemců. Ručím vám za to, že vaši nabídku jen tak někdo nepřehlédne a bude mezi ostatními inzeráty zářit jako zlatá hvězda. Zní vám to dobře? Tak se mi ozvěte.

Bc. Lucie Semerádová

Hledáte spolehlivého makléře, který vám pomůže s prodejem nebo pronájmem vaší nemovitosti a postará se o vše za vás? Tak to jste na správném místě. Věnuji se realitám převážně v Praze a Středočeském kraji, ráda vám ale pomohu i kdekoliv jinde. Zakládám si na empatickém a profesionálním přístupu a spokojený klient je pro mě vždy na prvním místě. Nechte se ode mě provést celým realitním procesem s lehkostí a bez jakýchkoliv starostí.


Bc. Lucie Semerádová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF