Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Horský hotel Sport

skvělá investiční příležitost v krásné horské lokalitě

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji horský hotel Sport. Hotel se nachází v krásné zalesněné krajině, na pomezí Jizerských hor a Krkonoš, v obci Horní Polubný. Rekreační objekt sestává z recepce, restaurace, salonku, dětského koutku, kuchyně, skladovacích prostor, lyžárny, 14 pokojů s vlastním sociálním zařízením (od dvoulůžkových po pětilůžkové) a 6 pokojů se společným sociálním zařízením, sklepem, garáží pro dvě vozidla a parkoviště pro 15 vozidel.

Hotel je po rozsáhlé rekonstrukci (v období 2020 – 2021). Rekonstrukce zahrnuje například kvalitní izolaci stavby, novou střešní krytinu (Alu Prefa), kompletní rozvody elektřiny, vody, hromosvody, plastová okna a další. Čerstvě je instalována nová vzduchotechnika se dvěma jednotkami rekuperace.

Nemovitost stojí na vlastním pozemku o celkové výměře 991 m2. Nemovitost je napojena na veřejnou kanalizaci, elektřinu a vlastní studnu (o hloubce 23 m). Vytápění zajišťuje kotel na LTO o objemu 8.000 litrů. Dále možnost vytápění krbovými kamny v salonku a restauraci. Ohřev vody je zajištěn bojlerem (objem 800 l), který je napojený na 4 střešní kolektory.

Náklady na vytápění a ohřev vody činí kolem 12.000,-Kč měsíčně. Jedná se o výhodnou investiční příležitost.

Hotel se nachází v turisticky velmi oblíbené lokalitě, nedaleko městečka Desná (7 km). V blízkosti hotelu několik ski areálů například ski areál Černá Říčka, lyžařské středisko Harrachov. Od hotelu vede běžkařská stopa na Jizerskou magistrálu. Krásná okolní krajina vybízí k aktivnímu vyžití - běžky, sjezdové lyže, cykloturistika, horská turistika. Autobusová zastávka přímo u hotelu, vlaková zastávka Kořenov 2 km od hotelu. Další občanská vybavenost je i v nedalekém městě Tanvald.

PENB není k dispozici, z toho důvodu je uvedena třída G.

Financování hypotečním úvěrem možné, rádi zařídíme.
Pokud máte zájem o prohlídku, vyplňte prosím formulář níže, co nejdříve se vám ozveme.

Videoprohlídka

Cena:

39.000.000,-Kč (vč. DPH, právního servisu, provize RK)

Bc. Lucie Semerádová

Hledáte spolehlivého makléře, který vám pomůže s prodejem nebo pronájmem vaší nemovitosti a postará se o vše za vás? Tak to jste na správném místě. Věnuji se realitám převážně v Praze a Středočeském kraji, ráda vám ale pomohu i kdekoliv jinde. Zakládám si na empatickém a profesionálním přístupu a spokojený klient je pro mě vždy na prvním místě. Nechte se ode mě provést celým realitním procesem s lehkostí a bez jakýchkoliv starostí.


Bc. Lucie Semerádová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF