Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Řadový dům 5+kk, Strančice

nedaleko Prahy, přírodě na dosah...

 

Popis nemovitosti

Nabídka prodeje zcela nových řadových rodinných domů v obci Strančice, okres Praha-východ. Domy jsou součástí projektu East Gardens Strančice od developera GETBERG a budou připraveny k nastěhování nejdříve od Q1 2022 dle jednotlivých etap.

Jedná se o dvoupodlažní domy o užitné ploše 138 m2 se zahrádkami o výměře od 98 m2.  Domy budou dispozičně řešeny jako 5+kk, přičemž přízemí slouží jako společenská a denní zóna, v niž naleznete obývací pokoj s kuchyňským koutem, pracovnu, samostatné WC a technickou místnost. Z obývacího pokoje je zároveň možný vstup na zpevněnou terasu a zahrádku. Patro pak slouží jako čistě soukromá část domu, která sestává ze tří ložnic a dvou koupelen. Každý z domů bude disponovat dvěma parkovacími stáními.

Ve standardu naleznete vinylovou nebo laminátovou podlahu, velkoformátové keramické obklady a dlažby, kondenzační plynový kotel a teplovodní podlahové vytápění. Na zahrádkách samozřejmě proběhnou terénní úpravy a osetí travním semenem. V rámci projektu bude také vybudována nová třešňová alej a veřejný park s odděleným dětským hřištěm.

Dobrá dopravní dostupnost, Strančice patří do PID, navíc je v obci železniční stanice, odkud se dostanete vlakem do centra Prahy za 30 minut.

Ceny domů od 9.770.465,- Kč.

Půdorys

prodej-rodinne-domy-138m2-strancice-sni-mek-obrazovky-2021-03-10-v-9-03-29-dde662 prodej-rodinne-domy-138m2-strancice-sni-mek-obrazovky-2021-03-10-v-9-03-36-d18a02 prodej-rodinne-domy-138m2-strancice-sni-mek-obrazovky-2021-03-10-v-9-04-11-3add7d

Bc. Lucie Semerádová

Hledáte spolehlivého makléře, který vám pomůže s prodejem nebo pronájmem vaší nemovitosti a postará se o vše za vás? Tak to jste na správném místě. Věnuji se realitám převážně v Praze a Středočeském kraji, ráda vám ale pomohu i kdekoliv jinde. Zakládám si na empatickém a profesionálním přístupu a spokojený klient je pro mě vždy na prvním místě. Nechte se ode mě provést celým realitním procesem s lehkostí a bez jakýchkoliv starostí.


Bc. Lucie Semerádová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF