Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Chalupa, Plzeňsko

lesy, louky, krásné výhledy...

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji chalupu s garáží vhodnou jak k rekreaci, tak k celoročnímu užívání v obci Vysoká Libyně. Nemovitost je napojena na všechny inženýrské sítě a je po částečné rekonstrukci – elektroinstalace, rozvody vody a tlaková kanalizace. Přízemí domu je tvořeno dispozicí 2+kk (s JZ orientací), dílnou a garáží. Celková výměra přízemí činí 99,9 m2. Podkroví čeká na dokončení podle vašich představ. Na střeše položen asfaltový šindel. V případě rekonstrukce a zateplení podkroví je vhodné vyměnit stávající střešní krytinu za jinou.

Ohřev vody zajištuje bojler a vytápění pak elektrické přímotopy. V nemovitosti je příprava na instalaci krbových kamen.

Chalupa stojí na rovinatém pozemku o výměře 901 m2 včetně zastavěné plochy a nádvoří. Z pozemku se naskýtají krásné výhledy do okolní krajiny. Zájemci, kteří by tuto nemovitost poptávali čistě kvůli pozemku, zcela jistě ocení vydané platné stavební povolení na výstavbu rodinného domu o dispozici 4+1.

V obci Vysoká Libyně se nachází obchod, hostinec, kulturní dům a autobusové spojení.
Fungují zde i místní spolky – TJ Sokol, sbor dobrovolných hasičů či jezdecký klub.
Veškerá občanská vybavenost je v sousedním městě Kralovice (5 km). Dojezdová doba do Prahy (Zličín) 70 minut, do Plzně pak 35 minut autem.

Videoprohlídka

prodej-chalupa-191m2-vysoka-libyne-planek-200-trm-82113b

Cena

PRODÁNO

Bc. Lucie Semerádová

Hledáte spolehlivého makléře, který vám pomůže s prodejem nebo pronájmem vaší nemovitosti a postará se o vše za vás? Tak to jste na správném místě. Věnuji se realitám převážně v Praze a Středočeském kraji, ráda vám ale pomohu i kdekoliv jinde. Zakládám si na empatickém a profesionálním přístupu a spokojený klient je pro mě vždy na prvním místě. Nechte se ode mě provést celým realitním procesem s lehkostí a bez jakýchkoliv starostí.


Bc. Lucie Semerádová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF