Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 3+kk s terasou, Strančice

jedinečné bydlení v komorním projektu East Gardens Strančice

Popis nemovitosti

Nabídka prodeje zcela nových bytových domů v obci Strančice, okres Praha-východ. Byty 3+kk s terasou jsou součástí projektu East Gardens Strančice od developera GETBERG a budou připraveny k nastěhování nejdříve od Q1 2022 dle jednotlivých etap.

Jedná se o bytovou jednotku 3+kk o podlahové ploše 70,8 m2 s terasou o výměře 13,2 m2.  Byt je tvořen prostorným obývacím pokojem s kuchyňským koutem, dvěma pokoji, při čemž z jednoho pokoje je vstup do koupelny s toaletou. Další koupelna s toaletou se nachází vedle vstupu do bytu. Z obývacího pokoje je zároveň možný vstup na terasu. Ke každému bytu náleží dvě venkovní parkovací stání a sklep.

Ve standardu naleznete velkoformátová okna, vinylovou podlahu, velkoformátové keramické obklady a dlažby a teplovodní podlahové vytápění. V rámci projektu bude také vybudována nová třešňová alej a veřejný park s odděleným dětským hřištěm.

Dobrá občanská vybavenost v místě a dopravní dostupnost. Strančice patří do PID, navíc je v obci železniční stanice, odkud se dostanete vlakem do centra Prahy za 30 minut.

Půdorys

pudorys-3kk

Cena:

PRODÁNO

Bc. Lucie Semerádová

Hledáte spolehlivého makléře, který vám pomůže s prodejem nebo pronájmem vaší nemovitosti a postará se o vše za vás? Tak to jste na správném místě. Věnuji se realitám převážně v Praze a Středočeském kraji, ráda vám ale pomohu i kdekoliv jinde. Zakládám si na empatickém a profesionálním přístupu a spokojený klient je pro mě vždy na prvním místě. Nechte se ode mě provést celým realitním procesem s lehkostí a bez jakýchkoliv starostí.


Bc. Lucie Semerádová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF