Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 3+kk, (C.504), Benešov

jedinečný developerský projekt U Pivovaru v Benešově

Popis nemovitosti

Byt C.504:

Poslední volné byty v rezidenčním projektu "Nové byty U Pivovaru" v Benešově u Prahy.

Doprodej I. etapy projektu Nové byty U Pivovaru jde do finále a na prodej už zbývá jen pár posledních bytů. Všechny zbývající byty jsou dispozičně řešeny jako 3+kk s balkonem a zatím si lze vybrat mezi 3., 4. nebo 5. nadzemním podlažím.

V rámci projektu nabízíme např. byt C.504 o dispozici 3+kk s balkonem, který je umístěný v 5. NP právě dokončovaného bytového domu. Byt o celkové výměře cca 94,4 m² (vnitřní plocha 89,6 m², balkon 4,8 m²) je velice dobře dispozičně řešen a sestává ze vstupní chodby, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, 2 ložnic, koupelny se sprchovým koutem, samostatného WC a z komory. Z obývacího pokoje je možný vstup na jihovýchodně orientovaný balkon, ložnice pak jsou orientovány na severozápad. Podlahy budou v celém bytě plovoucí laminátové, v koupelně bude položena keramická dlažba, na balkonech betonová dlažba.


Vytápění bytů bude zajišťovat centrální plynová kotelna umístěná v domě. Dům bude vybaven výtahem. Ve dvou podzemních podlažích domu bude umístěno 67 parkovacích stání a 64 skladovacích kójí. Ke každému bytu je ještě možné dokoupit garážové stání a skladovací kóji, není to ale podmínkou. Ceny garážových stání jsou dle velikosti od 229.900,- Kč, ceny sklepních kójí dle velikosti od 63 525,- Kč.

Tato etapa projektu Nové byty U Pivovaru navazuje na výstavbu bytových domů, kterou stejný developer realizoval v předchozích letech. Kolaudace projektu proběhla v prosinci 2023.

Videoprohlídka

Cena:

7.571.887,-Kč

Bc. Lucie Semerádová

Hledáte spolehlivého makléře, který vám pomůže s prodejem nebo pronájmem vaší nemovitosti a postará se o vše za vás? Tak to jste na správném místě. Věnuji se realitám převážně v Praze a Středočeském kraji, ráda vám ale pomohu i kdekoliv jinde. Zakládám si na empatickém a profesionálním přístupu a spokojený klient je pro mě vždy na prvním místě. Nechte se ode mě provést celým realitním procesem s lehkostí a bez jakýchkoliv starostí.


Bc. Lucie Semerádová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF