Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 1+kk, Hvozdnice

bydlení v krásné přírodě u Prahy

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k pronájmu bytový prostor o dispozici 1+kk v rodinném domě se zahradou. Nemovitost se nachází v klidné části obce Hvozdnice. Garsoniéra se sestává ze vstupní chodby, ložnice, kuchyňského koutu, sprchového koutu a toalety. Topení je zajištěno elektrickým přímotopem a kamny na tuhá paliva. Nové elektrické rozvody v domě. Výhodou jsou velmi nízké poplatky na provoz. Výměra zahrady činí 523 m2.

V obci se nachází obchod, hostinec, pošta, mateřská škola, dětské hřiště. Autobusová zastávka v obci. Snadná dopravní dostupnost do Prahy (20 min. autem na Zbraslav).

Společně s nájemným se hradí poplatky ve výši 574,- Kč/měsíčně + elektřina se převádí na nájemce. Provize ve výši jednoho měsíčního nájmu, kauce ve výši 16.000,-Kč.

K nastěhování možné ihned.

Bc. Lucie Semerádová

Hledáte spolehlivého makléře, který vám pomůže s prodejem nebo pronájmem vaší nemovitosti a postará se o vše za vás? Tak to jste na správném místě. Věnuji se realitám převážně v Praze a Středočeském kraji, ráda vám ale pomohu i kdekoliv jinde. Zakládám si na empatickém a profesionálním přístupu a spokojený klient je pro mě vždy na prvním místě. Nechte se ode mě provést celým realitním procesem s lehkostí a bez jakýchkoliv starostí.


Bc. Lucie Semerádová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF